<strong>Dom z Wieżą</strong> salon i wypożyczalnia sukien ślubnych(12) 266 93 10 <strong>Dom z Wieżą</strong> salon i wypożyczalnia sukien ślubnychbiuro@slubne-suknie.pl

Dom z Wieżą Salon i wypożyczalnia sukien ślubnych

Zapraszamy na wirtualną przechadzkę po naszej firmie. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą oraz do bliższego zapoznania się z nami. Mamy nadzieję, że czas spędzony na przeglądaniu naszej strony będzie przyjemnością a wizyta Państwa na niej zaowocuje nawiązaniem kontaktu, czego gorąco Państwu i sobie życzymy.
Salon i wypożyczalnia sukien ślubnych "Dom z Wieżą" to wyjątkowe miejsce, posiadające niepowtarzalny charakter i nastrój stworzony w trosce o klienta. Przestronne wnętrza, przymierzalnie, dogodny dojazd i parking zapewni Państwu komfort przy wyborze sukni ślubnej oraz wszystkich dodatków. Nasz salon ślubny w obiektywie - warto zobaczyć.
W dziale oferta mogą Państwo przeczytać, czym dysponujemy. Nasz asortyment ulega ciągłemu poszerzaniu, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować suknie ślubne wraz z dodatkami takimi jak: welony, kapelusze ślubne, rękawiczki, podwiązki, poduszeczki na obrączki, kokardki, kotyliony, torebki ślubne, biżuteria ślubna oraz tkaniny ślubne.
W dziale galeria są zdjęcia większości oferowanych przez nas wyrobów. Mogą Państwo obejrzeć i ocenić nasze suknie ślubne (kolekcja sukien ślubnych z sezonów 2011, 2012 i 2013), jak również wszelkiego rodzaju dodatki do sukien ślubnych – welony, rękawiczki do sukien ślubnych, podwiązki, torebki ślubne, biżuteria ślubna oraz inne dodatki ślubne – kokardki ślubne, kotyliony ślubne, stroiki ślubne, upięcia ślubne, poduszeczki na obrączki.
Nasz salon zajmuje się również wypożyczaniem limuzyn ślubnych, posiadamy również auta w stylu retro. Kto chciałby zaznajomić się z ofertą naszych aut ślubnych zapraszamy do ich obejrzenia w galerii w dziale limuzyny ślubne i auta retro do ślubu.