<strong>Dom z Wieżą</strong> salon i wypożyczalnia sukien ślubnych(12) 266 93 10 <strong>Dom z Wieżą</strong> salon i wypożyczalnia sukien ślubnychbiuro@slubne-suknie.pl

Nasi partnerzy firmy godne polecenia

Salon Kosmetyczny Mona

www.mona-salon.pl Salon Kosmetyczny Mona

Istniejemy na rynku fryzjersko-kosmetycznym od 1991roku. Oferujemy szeroki wachlarz usług fryzjerskich i zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i upiększających mających na celu poprawę stanu zdrowia, samopoczucia i atrakcyjności wyglądu naszych klientów. Pełna zaangażowania, miła, doświadczona obsługa sprawi, że poczujecie się Państwo u nas bezpiecznie i komfortowo. Umiejętność twórczego myślenia, wyostrzony zmysł plastyczny i zdolności manualne wydobędą Państwa piękno. Służymy naszą pomocą.

Kwiaciarnia Kwiatostacja

www.florystykaslubna.com Kwiaciarnia Kwiatostacja

Witamy na stronie Kwiaciarni Kwiatostacja poświeconej szeroko rozumianej florystyce ślubnej. Mamy dla Państwa w ofercie przepiękne bukiety ślubne, dekoracje kościołów, dekoracje samochodów oraz sal weselnych.
Bukiety ślubne wykonujemy z najwyższej jakości świeżych kwiatów używając profesjonalnych akcesoriów renomowanych firm. Istnieje możliwość zamówienia bukietu wybranego z katalogu naszej firmy, na podstawie dostarczonego zdjęcia lub według własnego projektu Klienta.

Paweł Wronicz Fotografia Ślubna

www.wronicz.com Paweł Wronicz Fotografia Ślubna

"Szukając fotografa na Wasz Ślub zawitaliście na moją stronę. Bardzo się cieszę z Waszych odwiedzin i mam nadzieję, że moje prace się Wam spodobały. Chętnie zaprezentowałbym ich więcej - wtym celu zapraszam do kontaktu, na życzenie przedstawię przykładowe kompletne reportaże. Zapewniam Was, że do każdego zadania podchodzę bardzo poważnie i wkładam w moją pracę wiele serca. Podczas wykonywania zdjęć staram się być bardzo dyskretny, tak żeby nie przeszkadzać Wam w przeżywaniu tych najważniejszych dla Was chwil."

Biżuteria YES

www.yes.pl Biżuteria YES

"Od blisko trzydziestu lat tworzymy wyjątkową biżuterię. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy oryginalnych wzorów, kształtujemy nowe trendy i style. Za sprawą naszej biżuterii pragniemy towarzyszyć Państwu w najpiękniejszych chwilach życia. Dziękujemy za okazywane nam zaufanie."
Udzielamy rabatu w wysokości 5% na zakup sukni ślubnej dla klientów sklepów jubilerskich YES posiadających Czerwoną Kartę Klienta lub Złotą Kartę Klienta YES Club.

Dj Wodzirej Cobra

www.dj-wodzirej.com Dj Wodzirej Cobra

"Jako Dj i Wodzirej zajmuję się profesjonalną obsługą imprez rozrywkowych i artystycznych już ponad 6 lat. Prowadzę wesela, przyjęcia studniówki, bankiety, rauty, komersy, bale sylwestrowe oraz imprezy plenerowe.
Do dyspozycji Państwa oddaję bogatą płytotekę ponad 40000 utworów w oryginalnych wykonaniach. Gram typową muzykę taneczną, największe przeboje muzyki światowej i polskiej począwszy od lat 50-tych po najnowsze hity lansowane w stacjach radiowych."